• Уншсан: 527
Арван долоодугаар жарны “Урвуулагч хэмээх шарагчин гахай жил”-ийн сар шинийн баярыг тохиолдуулан Хариуцсан ажилдаа амжилт гарган дүүрэг, орон нутгийнхаа хөгжилд оруулсан хувь нэмэр, хөдөлмөр зүтгэлийг нь үнэлж Чингэлтэй дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын “Чандмань” одон, “Хүндэт өргөмжлөл” гардуулах ёслолын үйл ажиллагаа өнөөдөр буюу хоёрдугаар сарын 1-ны өдөр боллоо. 
Шагналыг Чингэлтэй дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын дарга Д.Бат-Эрдэнэ, ИТХ-ын Төлөөлөгч, Тэргүүлэгч Ц.Дуламжав, Л.Баярсайхан, Н.Сайнболд, Төлөөлөгч С.Мөнгөнсар ИТХ-ын Тэргүүлэгчдийн Нарийн бичгийн дарга бөгөөд Хурлын Ажлын албаны дарга Ц.Алтанцацрал, Ажлын албаны Удирдлага, Зохион байгуулалтын хэлтсийн дарга Ж.Ганбат, Иргэний оролцоо, олон нийттэй харилцах хэлтсийн дарга Т.Уламбаяр нар гардуулж, шагнагдсан албан хаагч, иргэдэд баяр хүргэв. 

“Чандмань одон”-гоор шагнагдсан хүмүүсийн нэрс
 
Д/Д Овог нэрс Эрхэлсэн ажил, мэргэжил
1 Бямбадоржийн  Гомбосүрэн Чингэлтэй дүүргийн 224 дүгээр цэцэрлэгийн манаач
2 Батжаргалын  Уранчимэг Чингэлтэй дүүргийн 1 дүгээр хорооны “40-ын Анхдагч” СӨХ-ийн гүйцэтгэх захирал
3 Цэдэнбалжирын Оюун Чингэлтэй дүүргийн 19 дүгээр хорооны ахмад настан
4 Хонхойн         Басан Чингэлтэй дүүргийн 19 дүгээр хорооны ахмад настан
5 Дамбийнямын Нарантуяа Чингэлтэй дүүргийн 6 дугаар хорооны иргэн
6 Нямдагвын   Галсүрэн Чингэлтэй дүүргийн 6 дугаар хорооны иргэн
7 Магваны    Эрдэнэчимэг Чингэлтэй дүүргийн 6 дугаар хорооны иргэн
8 Жавзангийн   Оюундулам Чингэлтэй дүүргийн 11 дүгээр хорооны үйлчлэгч
9 Ламжавын   Дуламсүрэн Чингэлтэй дүүргийн 11 дүгээр хорооны ахмад настан
10 Энхжаргалын   Хандмаа Баянзүрх, Сүхбаатар, Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүхийн тооцооны нягтлан бодогч
11 Лувсандэндэвийн  Батхишиг Чингэлтэй дүүргийн 4 дүгээр хорооны ахмад настан
12 Хайдавын        Аюуш Чингэлтэй дүүргийн 4 дүгээр хорооны ахмад настан
13 Ёндонгийн Төмөрбаатар Чингэлтэй дүүргийн 4 дүгээр хорооны иргэн
14 Чулуунбатын   Хонгорзул Чингэлтэй дүүргийн 17 дугаар хорооны Дэлхийн зөн монгол ОУБ хайлааст салбарын хороо хариуцсан хөгжлийн ажилтан
15 Ядамсүрэнгийн   Бадамгарав Чингэлтэй дүүргийн 17 дугаар хорооны ахмад настан
16 Дамбын       Янжмаа Чингэлтэй дүүргийн 18 дугаар хорооны ахмад настан
17 Намсрайн   Алтанхүү Чингэлтэй дүүргийн 18 дугаар хорооны иргэн
18 Содномын Батчимэг Улаанбаатар Цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн Зүүн түгээх төвийн Агаарын шугамын монтёр
19 Чинзоригийн Энхтунгалаг Улаанбаатар Цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн Зүүн түгээх төвийн Чингэлтэй хэрэглэгчдэд үйлчлэх төвийн Тоолуурын хэсгийн инженер
20 Жавзмаагийн  Баясгалан Улаанбаатар Цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн Зүүн түгээх төвийн Чингэлтэй хэрэглэгчдэд үйлчлэх төвийн техник үйлчилгээний хэсгийн инженер
21 Чулуунбаатарын Мөнхсүрэн Улаанбаатар Цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн Зуслан хэрэглэгчдэд үйлчлэх төвийн Борлуулалтын хэсгийн ахлагч
22 Бадамхандын Цэрэнчимэг Чингэлтэй дүүргийн Эрүүл мэндийн төвийн лаборант
23 Баатарын     Халиун Чингэлтэй дүүргийн Эрүүл мэндийн төвийн цахим бүртгэлийн ажилтан
24 Арвинжаргалын  Дэлгэрмөрөн Чингэлтэй дүүргийн Эрүүл мэндийн төвийн дүн бүртгэгч
25 Гонгоржавын Доржоо Чингэлтэй дүүргийн 15 дугаар хорооны ахмад настан
26 Лүндээгийн  Даваасүрэн Чингэлтэй дүүргийн 15 дугаар хорооны ахмад настан
27 Цэвэлмаагийн   Цэрэндулам Чингэлтэй дүүргийн 15 дугаар хорооны ахмад настан
28 Бямбажавын  Буянтогтох Чингэлтэй дүүргийн 15 дугаар хорооны ахмад настан
29 Чулуунбатын  Чимэддулам Чингэлтэй дүүргийн 12 дугаар хорооны иргэн
30 Дашдаваагийн Наранцэцэг Чингэлтэй дүүргийн 12 дугаар хорооны иргэн
31 Бэгзсүрэнгийн  Батсайхан Чингэлтэй дүүргийн 2 дугаар хэлтсийн Нийтийн хэв журам хамгаалах тасгийн эргүүлийн офицер
32 Өлзийсайханы Бум-Эрдэнэ Чингэлтэй дүүргийн 2 дугаар хэлтсийн Нийтийн хэв журам хамгаалах тасгийн эргүүлийн цагдаа жолооч
33 Ванданноровын Мөнхбат Чингэлтэй дүүргийн 2 дугаар хэлтсийн Нийтийн хэв журам хамгаалах тасгийн эргүүлийн офицер
34 Чойдоржийн Цолмонбаяр Хилийн 208 дугаар тусгай салбар- Хилчин спорт хорооны захирагчийн 1 дүгээр орлогч
35 Гээпилийн Мөнхбаатар Чингэлтэй дүүргийн Ерөнхий боловсролын 49 дүгээр сургуулийн Түүх нийгмийн ухааны багш
36 Батсуурийн Байгальмаа Чингэлтэй дүүргийн 70 дугаар цэцэрлэгийн Арга зүйч
37 Сайннохойн Цэцэгсүрэн Чингэлтэй дүүргийн 70 дугаар цэцэрлэгийн тогооч
38 Дуламсүрэнгийн Баатарсүрэн Чингэлтэй дүүрэг дэх Цагдаагийн 2 дугаар хэлтсийн жижүүрийн ахлах офицер, цагдаагийн хошууч
39 Баатарчулууны Одгэрэл Чингэлтэй дүүрэг дэх Цагдаагийн 2 дугаар хэлтсийн Эргүүлийн цагдаа жолооч
40 Самдансамбуугийн Лхагвасүрэн Чингэлтэй дүүргийн 14 дүгээр хорооны ахмад настан
41 Хоролгаравын  Наранчимэг  Чингэлтэй дүүргийн 8 дугаар хорооны хэсгийн ахлагч
42 Нацагийн Гүндэгмаа Чингэлтэй дүүргийн 17 дугаар хорооны ахмад настан
43 Дулмаагийн  Уртнасан Чингэлтэй дүүргийн 19 дүгээр хорооны ахмад настан
44 Сарангэрэлийн Ганзориг Чингэлтэй дүүргийн 15 дугаар хорооны иргэн
45 Цэнбэлийн    Янжинхорол Чингэлтэй дүүргийн жижиг дунд үйлдвэрлэлийг дэмжих бизнес инкубатор төвийн 16 дугаар хорооны хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
46 Сүхбаатарын  Оюундарь Чингэлтэй дүүргийн жижиг дунд үйлдвэрлэлийг дэмжих бизнес инкубатор төвийн 15 дугаар хорооны хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
47 Баатарын Буманханд Чингэлтэй дүүргийн жижиг дунд үйлдвэрлэлийг дэмжих бизнес инкубатор төвийн 16 дугаар хорооны хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
48 Загдаагийн   Цэдэвсүрэн Чингэлтэй дүүргийн жижиг дунд үйлдвэрлэлийг дэмжих бизнес инкубатор төвийн 15 дугаар хорооны хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
49 Жүрмэддоржийн Лхагва Чингэлтэй дүүргийн жижиг дунд үйлдвэрлэлийг дэмжих бизнес инкубатор төвийн 18 дугаар хорооны хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
50 Дашцэрэнгийн  Цэвээсүрэн Чингэлтэй дүүргийн жижиг дунд үйлдвэрлэлийг дэмжих бизнес инкубатор төвийн 19 дүгээр хорооны хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
51 Цоодолын   Долгормаа Чингэлтэй дүүргийн жижиг дунд үйлдвэрлэлийг дэмжих бизнес инкубатор төвийн 18 дугаар хорооны хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
52 Пансандаргиагийн Хүрэлсайхан Чингэлтэй дүүргийн жижиг дунд үйлдвэрлэлийг дэмжих бизнес инкубатор төвийн 18 дугаар хорооны хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
53 Гиваапилын   Болдбаатар Чингэлтэй дүүргийн жижиг дунд үйлдвэрлэлийг дэмжих бизнес инкубатор төвийн 13 дугаар хорооны хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
54 Цэрэнпилийн Цогзолмаа Чингэлтэй дүүргийн 8 дугаар хорооны ахмад настан
55 Дугаржавын   Уламбаяр Чингэлтэй дүүргийн 8 дугаар хорооны ахмад настан
56 Ванчинсүрэнгийн Лхагвасүрэн Чингэлтэй дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтсийн Иргэний улсын бүртгэгч
57 Авайн Рас Чингэлтэй дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтсийн 2 дугаар хорооны Улсын бүртгэгч
58 Мягмарын Оюундэлгэр Чингэлтэй дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтсийн Эд хөрөнгийн улсын бүртгэгч
59 Гэндэнгийн    Алтанцэцэг Чингэлтэй дүүргийн 2 дугаар хорооны ахмад настан
60 Цэрэндашийн   Бурмаа Чингэлтэй дүүргийн 2 дугаар хорооны ахмад настан
61 Цагааны   Пүрэвсүрэн Чингэлтэй дүүргийн 2 дугаар хорооны ахмад настан
62 Намсрайн Эрдэнэхуяг Чингэлтэй дүүргийн 2 дугаар хорооны ахмад настан
63 Олзодын       Бэхбат Чингэлтэй дүүргийн 2 дугаар хорооны ахмад настан
64 Гэндэнгийн    Дашзэвэг Чингэлтэй дүүргийн 2 дугаар хорооны ахмад настан
65 Алтангэрэлийн   Ариунаа Чингэлтэй дүүргийн 12 дугаар хорооны хэсгийн ахлагч
66 Халтарын Долгормаа Чингэлтэй дүүргийн 39 дүгээр сургуулийн номын санч
67 Бямбадоржийн Гансүх Чингэлтэй дүүргийн 18 дугаар хорооны иргэн
68 Дашнямын Гандолгор Чингэлтэй дүүргийн 4 дүгээр хорооны Нийгмийн ажилтан
69 Цэрэнсономын Нямсүрэн Чингэлтэй дүүргийн 24 дүгээр дунд сургуулийн дунд ангийн сургалтын менежер
70 Самбуугийн   Янжмаа Чингэлтэй дүүргийн 9 дүгээр хорооны ахмад настан
Д/Д Овог нэрс Эрхэлсэн ажил, мэргэжил
1 Төмөрийн Нямсүрэн Чингэлтэй дүүргийн 19 дүгээр хорооны ахмад настан
2 Болдын Пүрэвжаргал Чингэлтэй дүүргийн 4 дүгээр хорооны “Энэрэнгүй үйлс” өрхийн эрүүл мэндийн төвийн эмч
3 Дэлэгийн Бямбацэцэг Чингэлтэй дүүргийн 4 дүгээр хорооны “Энэрэнгүй үйлс” өрхийн эрүүл мэндийн төвийн үйлчлэгч
4 Рэгзэдмаагийн   Хишигжаргал Чингэлтэй дүүргийн 4 дүгээр хорооны “Аз хийморь” СӨХ-ийн үйлчлэгч
5 Долгорын Батцэнгэл Улаанбаатар Цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн Зүүн түгээх төвийн Ашиглалт үйлчилгээний хэсгийн үзлэгийн монтёр
6 Удвалцэцэгийн Золзаяа Чингэлтэй дүүргийн 247 дугаар цэцэрлэгийн угаагч
7 Самбуунямын Лхагважав Чингэлтэй дүүргийн 247 дугаар цэцэрлэгийн өдрийн жижүүр
8 Сайнжаргалын Нямсүрэн Чингэлтэй дүүргийн Ерөнхий боловсролын 24 дүгээр сургуулийн Англи хэлний багш
9 Ганболдын   Туяацэцэг Чингэлтэй дүүргийн 70 дугаар цэцэрлэгийн хөгжмийн багш
10 Шоовдорын Ганболд Чингэлтэй дүүргийн 174 дүгээр цэцэрлэгийн галч
11 Жамбалын Уранчимэг Чингэлтэй дүүргийн 124 дүгээр цэцэрлэгийн туслах багш
12 Түмэнжаргалын  Цэвээндорж Чингэлтэй дүүрэг дэх Цагдаагийн 2 дугаар хэлтсийн Эрүүгийн ахлах мөрдөгч, цагдаагийн ахлах дэслэгч
13 Хасдоржийн   Гантулга Чингэлтэй дүүрэг дэх Цагдаагийн 2 дугаар хэлтсийн Эргүүлийн цагдаа жолооч
14 Батсайханы Сарнай Чингэлтэй дүүргийн 12 дугаар хорооны иргэн
15 Эрдэнэхүүгийн Энхтуул Чингэлтэй дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтсийн 14 дүгээр хорооны улсын бүртгэгч
16 Халтарын   Болорчулуун Чингэлтэй дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтсийн Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч







 
 

СҮҮЛД НЭМЭГДСЭН

ХУРЛЫН ТОВ

 Ня  Да  Мя  Лх  Пү  Ба  Бя
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Нэвтрэх нэр
Нууц үг
 
  • Одоо холбогдсон:4
  • Энэ сард:2060
  • Нийт хандалт:236004